Kompensavimo D.U.K

 

Pateikiame atsakymus į vienus dažniausiai užduodamų klausimų dėl ortopedinių priemonių kompensavimo.

 

1. Ar šeimos gydytojo siuntimas tinka gauti valstybės kompensuojamą avalynę ir įtvarus?

Ne, šeimos gydytojas gali tik nukreipti konsultacijai pas gydytoją ortopedą. Gydytojas ortopedas nustato diagnozę ir išrašo siuntimą ortopedinei avalynei ar įtvarams gauti. Su šiuo siuntimu galite kreiptis į mus dėl ortopedinės priemonės pritaikymo ir gaminimo.

2. Kaip dažnai galime gauti valstybės kompensuojamus batus/įtvarus?

Vaikai iki 18 metų gali gauti dvi poras valstybės kompensuojamų batų per 12 mėnesių, skaičiuojant kas 6 mėnesius nuo batų išdavimo datos ir vieną įtvarą per 12 mėnesių.
Suaugusieji gali gauti vieną batų porą per 12 mėnesių, taip pat skaičiuojant nuo paskutinių batų išdavimo datos ir vieną įtvarą per 24 mėnesius.

3. Ar turint siuntimą, reikės sumokėti papildomai pinigų už batus ar įtvarus?

Dažniausiai Valstybinė ligonių kasa kompensuoja 100% batų ir įtvarų kainos, tačiau pasitaiko išimtinų atvejų, kai kompensuojama 80%. Taip pat paprašysime sumokėti už siuntimo išlaidas, kailį, Boa suvarstuką ir technologinius įpatumus.

4. Norėčiau užsakyti sportinę avalynę, ar ji taip pat gali būti ortopedinė priemonė ir valstybės kompensuojama?

Taip, visi mūsų turimi Aurelka batų modeliai turi ortopedinės-profilaktinės avalynės sertifikatus. Norint, kad su ortopedine-profilaktine avalyne pasiektumėte geriausių rezultatų, siūlome rinktis tokį modelį, su kuriuo būtų vaikščiojama daugiausiai.

5. Gyvenu ne Kaune, ar galėčiau užsisakyti ortopedinę priemonę nuotoliniu būdu?

Pirmą kartą užsakant batus, raginame atvykti pas mus į ofisą, nes taip galime tiksliau pritaikyti avalynę. Jeigu neturite galimybės atvykti, galite išmatuoti pėdutę pagal mūsų nurodymus, atsiųsti išmatavimus, nufilmuotą video medžiagą, kurioje gerai matosi eisena ir norimo modelio pavyzdį mums elektroniniu paštu info@judame.lt. Įtvarų nuotoliniu būdu neužsakome.

6. Kiek laiko gaminama individualiai užsakyta avalynė ir įtvarai?

Individualiai užsakoma avalynė ir įtvarai įprastai gaminami maždaug 1 mėnesį. Dėl galimų ilgesnių terminų perspėjame iš anksto.

 

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, kreipkitės elektroniniu paštu info@judame.lt arba telefonu +37065829898