Apie mus

Apie mus

“Judame” savo veiklą pradėjo 2009 metais ir produkcijoje turėjo tik “Aurelka” gamintojų ortopedinius batus vaikams. Tuo metu ortopediniai batai buvo kaip papildoma veikla prie pagrindinio kitos srities verslo, tačiau bėgant metams, didelio užsispyrimo, gilėjančio klientų pasitikėjimo ir atsiradusio ryšio su gydytojais specialistais dėka, tai tapo pagrindine veikla.

Pasitikėjimą įgijome ir iš Valstybės – įvertinus “Aurelka” gaminių aukštą kokybę ir plačią pasiūlą, nuo 2016 metų, turint gydytojo siuntimą, jie tapo 100% kompensuojami Ligonių kasų.

Pajutę kokybiškų ortopedinių priemonių poreikį, prie turimos produkcijos pridėjome ir “Erhem” įtvarus vaikams ir suaugusiems, kurie nuo 2021 metų yra taip pat kompensuojami Ligonių kasų.

“Aurelka” ir “Erhem” gamyklos yra Lenkijoje, abi užtikrina tarptautinius standartus atitinkančius reikalavimus, turi aukščiausios kokybės atestacijas, batus ir įtvarus gamina pagal individualius poreikius.

Už “Judame” prekės ženklo slepiasi mažas šeimos verslas, kurio pagrindinė misija – padėti. Kiekvienam klientui ieškome patogiausių ir efektyviausiu priemonių, stebime progresą ir džiaugiamės kartu pasiektais rezultatais.